Inter-Zoo Margot II 50 x 28 x 54 cm

Klec Margot II je vhodná pro malé až střední papoušky. Dno klece má výsuvný šuplík umožňující snadnější a pohodlnější čištění...
Doporučená nabídka PetDiscont.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč93 % • 3 164 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč83 % • 49 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma110 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 224 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ALMITO.cz

• prostorná i pro 2 andulky
    • možnost zvolit si barvu spodního plastového dílu
    • nekvalitní provedení
    • bílý lak na mřížích se lehce loupe (takže kupte asi raději chromovou verzi)
    • mříže mám na jednom místě přerušené - ostré - musela jsem zapilovat
    • plastová podstava je mírně křivá - klec se na rovině kýve
    • krmítka jdou hůře vyndavat a než bych krmítko rozdělala tak, abych jeho částí mohla zakrýt vzniklý otvor v kleci, ptáček mi uletí
    • standardní napaječka (není součástí balení) jde mezi mříže špatně strčit - jsou příliš úzké - voda mi vždy trochu vyteče
    • no a klasika - plastová bidýlka - náš anduláček je nesnáší a důsledně se jim vyhýbá

Koupila jsem ji pro našeho anduláčka, určitě není špatná, jen bych ocenila vyšší kvalitu provedení a nějak lépe domyslet ten otvor vzniklý po vyndání krmítka.

• , zakoupeno v HappyZoo

• Za tuto cenu velká klec

doporučuji tuto klec máme andulku a je super

• , zakoupeno v Zoocentrum

• Pěkný tvar
    • - Ne moc kvalitní zpracování (na kleci jsou kovové šponky, plastové díly přesně nelícují)
    • - Příliš výrazné barvy plastů, mohly by být decentnější

Za cenu této klece nemůžeme čekat příliš velkou kvalitu, svůj účel ale splní. Plastová bidýlka je samozřejmě třeba vyměnit za přírodní dřevěná.
    Ze zkušenosti doporučuji přikoupit náhradní krmítka. Ráda praskají a těžko se shánějí.

Druh
klece
Rozměry
50 x 28 x 54 cm

• , zakoupeno v ALMITO.cz

• prostorná i pro 2 andulky
    • možnost zvolit si barvu spodního plastového dílu
    • nekvalitní provedení
    • bílý lak na mřížích se lehce loupe (takže kupte asi raději chromovou verzi)
    • mříže mám na jednom místě přerušené - ostré - musela jsem zapilovat

• , zakoupeno v Zoocentrum

• Pěkný tvar
    • - Příliš výrazné barvy plastů, mohly by být decentnější

• , zakoupeno v ajax-chovatel.cz

• klec je pěkná, prostorná
    • bidýlka z umělé hmoty (!) proč?, dokoupila jsem dřevěná, přírodní.

klec je prostorná, dobrý přístup na čištění dna.
    Bidýlka mě zklamala.

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• výměna staré klece se stejnou značkou

klec je menší, než moje původní stará

• , zakoupeno v AKINU.cz

• Příznivá cena. Splňuje mé požadavky.
    • Místo plastových raději jedno dřevěné bidýlko.

Jsem spokojená.