Nejnovější recenze ze sekce Klece a voliéry

Přidáno: 4. června 2018

Zakoupeno v JK ANIMALS

Jak už jsem zmiňoval, klec po sestavení a osazení příslušenstvím je ještě hezčí, než na reklamních fotografiích. Z mé zkušenosti to často bývá naopak.
Otevírání vrchní části klece je velikou výhodou, jak pro papouška, tak pro údržbu klece.
Při porovnávání s ostatními klecemi podobných rozměrů byla tato cenově nejvýhodnější, provedením nejlepší.
Tuto koupi považuji za výbornou, poměr cena/kvalita za vynikajíci.

Goleto Kovová voliéra s kolečky 66 x 66 x 155 cm

Marchioro Delfi 102 102 x 54 x 177 cm

Ověřený zákazník ABC-ZOO Ověřený zákazník

Přidáno: 31. května 2018

Zakoupeno v ABC-ZOO

Hledala jsem větší klec pro andulky. Tato klec mi vyhovovala především svými rozměry a tím, že má vlastní podstavec.

+ hezký vzhled, hodí se i do obývacího pokoje
+ velký prostor umožňuje chov více ptáků
+ ideální pro malé ptáky díky rozteči a síle drátů (většina ostatních velkých klecí a voliér je dělaná pro velké papoušky a pro andulky je nevhodná)
+ podstavec klece na kolečkách s policí na uskladnění krmiva a potřeb pro ptáky
+ v balení je obsaženo velké množství doplňků (krmítka, koupelna, houpačky, napáječky)
+ na svou velikost poměrně lehká a snadno přenosná
+andulák v ní vypadá spokojeně, rychle si zvykl

- klec je spojována plastovými spojkami, jedna byla porušená již při dodání a další praskla při montáži (funkčnosti to nebrání, ale zblízka je to vidět a klec se už nedá znovu rozebrat, jinak by se to celé rozpadlo)
- některé spojky klece byly špatně vylisované (křivě), museli jsme je přihnout aby klec šla vůbec sestavit
- dráty jsou už na pár místech odřené, těžko říci jak dlouho barva vydrží

Inter-Zoo Amadina 61,5 x 41,5 x 85,5 cm

Inter-Zoo Amadina 61,5 x 41,5 x 85,5 cm

Ověřený zákazník ABC-ZOO Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2018

Zakoupeno v ABC-ZOO

• Praktická, velice prostorná a cenově velice dostupná

Inter-Zoo Omega I 56 x 56 x 146 cm/4 mm

Inter-Zoo Omega I 56 x 56 x 146 cm/4 mm

Přidáno: 23. května 2018

Zakoupeno v JK ANIMALS

• Voliera se dobře sestavovala a je kvalitní

Přidáno: 15. května 2018

Zakoupeno v JK ANIMALS

Jsem spokojená jediná nevýhoda je v tom, že andulky zobáčkem si brousí o pletivo a tím se trochu oškrabuje.

jinak jsem s klecí spokojena a doporučuji mám 2andulky a cítí se tam dobře, ještě jsem dostala pro ně výbavu.

mohu vřele doporučit.

OLGA Round 1 32 x 32 x 56 cm

OLGA Round 1 32 x 32 x 56 cm

Anonym Anonym

Přidáno: 7. května 2018

• Dají se do toho dát třeba okrasné kytky a nějak to pěkně naaranžovat. :)
  • Nevhodné pro jakékoli živé tvory.

To ještě v dnešní době lidi neví, že kulaté klece jsou naprosto nevhodné? A ještě při těchto rozměrech - průměr 32 cm? To jako vážně? Co tam má ten pták dělat, sedět a hledět a rvát si ze stresu peří?

Přidáno: 7. května 2018

Zakoupeno v JK ANIMALS

Krásná velká a prostorná klec s vybavením.Doporučuji.

vidaXL 43557, 188 x 122 x 194 cm

vidaXL 43557, 188 x 122 x 194 cm

Ověřený zákazník vidaXL Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2018

Zakoupeno v vidaXL

• velmi složitá montáž, velmi nekvalitní a nestabilní

Přidáno: 10. dubna 2018

Zakoupeno v JK ANIMALS

• Ostre zakonceni dratu. Museli jsme vzit pilnik a klec zacistit. Nejen, ze jsme poskrabani od toho, jak jsme klec vybavovali, ale i ptaci po kleci lezou a mohli by si ublizit.

Jedna z mala kleci, ktera ma roztec mrizek 1 cm. Vzdyt i drobne ptactvo si chce protahnout kridelka. Vyrobci by se meli zamyslet. Tato klec tohoto rozmeru je na trhu jedna jedina s rozteci mrizek 1cm. Ackoliv mame ptaky doma a davame jim moznost letat, do klece proste z bezpecnostnich duvodu musi. A kdyz uz, tak at se jim tam libi.

vidaXL 170412, 65 x 63 x 165 cm

vidaXL 170412, 65 x 63 x 165 cm

Ověřený zákazník vidaXL Ověřený zákazník

Přidáno: 6. dubna 2018

Zakoupeno v vidaXL

• Produkt má velice špatný manuál, není krok po kroku, nesedí počet šroubků na manuálu ani ve skutečnosti. V manuálu je vyobrazen pouze postup jak dát čtyři bočnice k sobě nikoliv však jak postavit střechu či jak připevnit lištičky pod šuflík dole. špatně je tam řešeno i otevírání, které jsem si musela domyslet a to tak, že je pouze na malé dřívko na šroubku čili ji budu muset stále dotahovat a aby se dveře nepropadli dovnitř při otevírání musí si je člověk ze zadu zabezpečit dalším plochým dřívkem, které naštěstí bylo v balení, ale na manuálu vůbec. Střecha je pouze obalena filcem a na nim igelitem, čili absolutně nevhodná na venkovní umístění. Musím si teda dokoupit sřešní krytinu. Střecha má špatně seříznuté venkovní lištičky nejsou do úhlu takže se tam špatně připevňuje spoj na střeše. ve vnitř voliéry nejsou žádná bydla pouze žebřík. bydla jsme si vyrobila z bambusové tyče a prostřčila je oky pletiva, které je dost vachrlaté. Takže je to moje druhá voliéra a děs. Je ze všech stran s pletivem nemá pevná záda ze sololitu. Doporučuji spíše si připlatit a zvolit jiný výrobek. moje první voliéra je tato: Voliéra KARLIE-FLAMINGO Nevada 78x57x157cm je z pevnějšího dřeva již natřeného do venkovních prostor ( u této to chybí, dřevo je měkké) a kvalitou oplývá má i vnitřní bydlo zavěšené ze střechy, dokupovala jsme pouze hnízdo. Monika

Manuál je zcela nepodrobný a člověk není bez neustálého přešroubování si sám produkt v klidu sestavit. Musí zapojit svoji fantazii a intuici či praxi. Materiál je děsnej je z měkkého dřeva, střecha nemá venkovní krytinu - dodělej si sám, pouze igelit na dřevu, nemá bidla a je celá s pletivem s oky nevypnuté vlnkované. Provedení není moc kvalitní. Pokud se chcete naštvat tak si ji kupte! Splní tento účel. a ty velké dveře jsou taky fantastický, mám tam ptáky druhý den a už jsme je chytala což se mi za 5 let chovu nestalo.

Ověřený zákazník JK ANIMALS Registrovaný uživatel

TecTake Birdy 52 x 52 x 162 cm

Ověřený zákazník TecTake.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2018

Zakoupeno v TecTake.cz

• velmi dobré a účelné technické řešení, dobrá výbava

Všem zákazníkům doporučuji výrobek, který je technický
dobře řešen a je za dobrou cenu.

BIRD JEWEL KS8 40 x 25,5 x 47,5 cm

Vyhovuje úplně ve všem

Přidáno: 18. února 2018

• prostorná klec
  • slušné zpracování
  • množství doplňků v ceně
  • jediné na čem by měl výrobce klece zapracovat je systém otevírání střešních dvířek - nemá žádný úchyt dvířek z vnější strany, takže aby jste překonali odpor zahnutých západek musíte si pomoci nějakým předmětem a dvířka tak vypáčit. Třeba bude stačit mírně srovnat ony západky a bude to lepší, ale to jsem zatím nezkoušel, protože střešní dvířka zatím nepotřebujeme využívat, takže časem to určitě nějak "dotuním".

Každopádně i přes uvedený nedostatek jsem s klecí maximálně spokojen a vřele bych ji dopručil.

Přidáno: 9. února 2018

Zakoupeno v JK ANIMALS

Mohu doporučit. 100% spokojenost.

TRIXIE DEGU 58 580 x 290 x 620 mm

Ferplast Nota 82 x 58 x 166 cm

Ověřený zákazník HappyZoo Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2018

Zakoupeno v HappyZoo

U dřívějších výrobků byly rohové výztuhy vcelku, což bylo stabilnější provedení. Nyní jsou dělené, ale to není podstatné zhoršení vlastností výrobku.

Savic Primo 60 80 x 50 x 70 cm

Savic Primo 60 80 x 50 x 70 cm

Ověřený zákazník zvireci-potreby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2018

Zakoupeno v zvireci-potreby.cz

Jednoduche slozeni klece, ktera je velmi prostorna i pro dve andulky.

Přidáno: 27. prosince 2017

Zakoupeno v JK ANIMALS

Klec je dobře udělaná. Alespoň jedno kolečko může mít brzdu.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25